Інвертор Hugong Wave 315KD 380В - промисловий зварювальний апарат для аргонодугового зварювання неплавким електродом TIG в середовищі захисних газів на постійному і змінному струмі AC/DC призначений для зварювання практично всіх металів і сплавів: вуглецевих, конструкційних і нержавіючих сталей, алюмінію і його сплавів, титану, нікелю, міді, латуні, кременистих бронз, зварювання різнорідних металів і сплавів, наплавка одних металів на інші. Також для ручного дугового зварювання і наплавлення покритим електродом ММА на постійному струмі DC. Зварювальні процеси TIG, PULSE TIG, PULSE TIG AC / DC, MMA. Розширений набір налаштувань. Управління на базі мікропроцесора. Збереження налаштувань в пам'ять. Модульна конструкція апарату, що складається зі зварювального джерела і блоку водяного охолодження, встановлена на візок з поворотними передніми колесами.
Переваги:
- Управління за допомогою мікропроцесора
- Вибір типу підпалу дуги TIG LIFT / TIG HF (високочастотний підпал дуги TIG-HF / контактний з функцією TIG LIFT)
- Зварювальні процеси TIG, PULSE TIG, PULSE TIG AC / DC, MMA
- Підходить для зварювання вуглецевих, низьколегованих, нержавіючих сталей, а також кольорових металів, алюмінію і його сплавів
- Дозволяє регулювати весь цикл зварювання TIG:
- Регулювання часу предпродувки до початку і після закінчення зварювання
- Регулювання часу наростання і спаду струму
- Регульований стартовий, робочий і струм заварки кратера
- Імпульсне зварювання на постійному і змінному струмі PULSE TIG, PULSE TIG AC /DC
- Регулювання скважності імпульсу
- Збереження обраних налаштувань в пам'ять
- Режими роботи пальника 2Т/4Т
- Роз'єм для підключення TIG педалі 5 пін
- Вбудований термальний захист
- Індикатор перегріву
- Захист від стрибків напруги
- Ручна дугова зварка ММА на постійному струмі
- Візок і блок водяного охолодження в базовій комплектації
- Пальник з водяним охолодженням для тривалої роботи з високим навантаженням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hugong |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 87 кг |
| Максимальный сварочный ток | 315 А |
| Минимальный сварочный ток | 5 А |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Напряжение холостого хода | 70 В |
| Степень защиты IP | 21 |
| Частота тока | 250 Гц |
| Потребляемая мощность (W) | 14.5 кВА |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 470 мм |
| Высота | 1080 мм |
| Длина | 1256 мм |
- Цена: 87 900 ₴



