Апарат для аргонодугового зварювання REDBO PRO WSME-315D - новинка !!!
особливості:
Легке запалювання дуги і мінімальне розбризкування
Стабільна продуктивність зварювання
цифровий дисплей
Компактний розмір і легка вага
Висока якість зварювального шва
Швидкий старт
Енергозберігаючі технології
Аргонная сварка Redbo PRO WSME-315D - професійний аргонодугового зварювальний апарат працює за допомогою плавиться вольфрамового єлектрода, для зварювання на постійному струмі таких металів як мідь, латунь, нержавіюча і легування сталь, чавун, на змінному струмі для зварювання алюмінію і сплавів на його основі. Напруга харчування -380В, за рахунок використання в конструкції транзисторів IGBT максимально споживана потужність апарату не перевищує 9,0 кВт. Для охолодження корпусу зварювання застосована двох вентиляторная система примусового обдування всередині агрегату.
Аргонная сварка Redbo PRO WSME-315D може працювати в двох режимах: TIG (зварювання неплавким електродом діаметром від 1,0-3,2 мм) або в режимі дугового зварювання (ММА) покритим електродом товщиною від 1,6 до 5,0 міліметрів.
особливості:
Легке запалювання дуги і мінімальне розбризкування
Стабільна продуктивність зварювання
цифровий дисплей
Компактний розмір і легка вага
Висока якість зварювального шва
Швидкий старт
Енергозберігаючі технології
Аргонная сварка Redbo PRO WSME-315D - професійний аргонодугового зварювальний апарат працює за допомогою плавиться вольфрамового єлектрода, для зварювання на постійному струмі таких металів як мідь, латунь, нержавіюча і легування сталь, чавун, на змінному струмі для зварювання алюмінію і сплавів на його основі. Напруга харчування -380В, за рахунок використання в конструкції транзисторів IGBT максимально споживана потужність апарату не перевищує 9,0 кВт. Для охолодження корпусу зварювання застосована двох вентиляторная система примусового обдування всередині агрегату.
Аргонная сварка Redbo PRO WSME-315D може працювати в двох режимах: TIG (зварювання неплавким електродом діаметром від 1,0-3,2 мм) або в режимі дугового зварювання (ММА) покритим електродом товщиною від 1,6 до 5,0 міліметрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 40 кг |
| Производитель | Redbo |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Степень защиты IP | 21 |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Максимальный сварочный ток | 315 А |
| Напряжение холостого хода | 380 В |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 5 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Потребляемая мощность (W) | 9 кВА |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 550 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Длина | 550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 37 000 ₴


