Режими роботи
Напівавтоматичний зварювальний апарат Тех.АС ТА-00-622 це багатофункціональний зварювальний апарат, призначений для виконання зварювальних робіт в одному з трьох режимів. Для виконання зварювальних робіт по тонкому металу, де потрібно акуратний зварений шов, застосовується режим MIG / MAG / FLUX, виконуючи зварювальні роботи із застосуванням суцільного зварювального дроту в газовому середовищі, так і без неї. Для ручного дугового зварювання електродом, що плавиться застосовується режим ММА з використанням штучного електрода діаметром до 5мм.
Панель управління
Для максимального комфорту і контролю за виставленими показниками на лицьовій панелі напівавтоматичного зварювального апарату Тех.АС ТА-00-622 розташоване управління зварюванням. За допомогою розташованих трьох паливних регулювань оператор виробляє виставлення зварювального струму, індуктивності і напруги. Відображення виставлених показників сили струму і напруги відбувається на двох електронних табло. Для простоти управління напівавтоматичним зварювальним апаратом Тех.АС ТА-00-622 на передню панель винесені два перемикача. Перший відповідає за вибір режимів зварювання MIG / MAG / FLUX, MMA. Три LED індикатора відображають робочий стан апарату.
Механізм подачі дроту
Для надійної роботи застосовується якісний механізм подачі зварювального дроту, виготовлений з металевого сплаву. Залежно від проведених робіт напівавтоматичним зварювальним апаратом Тех.АС ТА-00-622, оператор регулює інтенсивність подачі дроту до місця проведення зварювання. Для зручності напівавтоматичний зварювальний апарат комплектується змінним роликом під дріт 0.8 і 1.2мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 11.5 кг |
| Производитель | ТехАС |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная потребляемая мощность | 7.6 кВт |
| Степень защиты IP | 21 |
| Минимальный сварочный ток | 30 А |
| Максимальный сварочный ток | 280 А |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 10 000 ₴





