ОПИС ТОВАРУ
Зварювальний апарат PATON ECO-160 призначений для ручного дугового зварювання (РДЗ «MMA») постійним струмом. PATON ECO-160 - це досить компактний апарат, який справляється з великою кількістю завдань і задовольняє потреби навіть досвідчених користувачів, надаючи можливість працювати на номінальному струмі до 160А. Цього достатньо для роботи з будь-якими електродами діаметром від 1,6 мм до 4 мм включно з тугоплавкими. При цьому тривалість навантаження складає не менше 40%, що надає можливість вирішити більшість завдань як в побуті, так і в майстернях, при монтажі металоконструкцій, у малому будівництві тощо.
В інверторний випрямляч PATON ECO-160 вбудовано блок захисту від зниженої напруги, що підвищує надійність апарату. Завдяки підвищенню частоти напруги, що подається на трансформатор, він у кілька разів менше, ніж у класичних апаратах. Саме тому PATON ECO-160, маючи невелику вагу та загальні розміри, забезпечує легке та комфортне використання.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Зварювальний апарат
- Ремінь для перенесення на плечі
- Мідний кабель (3 м) з електродотримачем Abicor Binzel DE2200
- Мідний кабель (3 м) с клемою "маса" Abicor Binzel МК300
- Фірмовий кейс PATON
- Інструкція з експлуатації
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Патон |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 3.3 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 240 мм |
| Основные | |
| Номинальная потребляемая мощность | 5.5 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 |
| Минимальный сварочный ток | 20 |
| Степень защиты IP | 21 |
| Номинальный сварочный ток | 20 |
| Максимальный сварочный ток | 160 |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 |
- Цена: 8 599 ₴





