ОПИС ТОВАРУ
Зварювальний апарат PATON Standard-350-400V - призначений для ручного дугового зварювання (MMA) постійним струмом до 350А. Він надає можливість працювати будь-якими електродами діаметром від 2 до 6 мм включаючи тугоплавкі. Модель Standard-350-400V націлена на застосування в будівельному та промисловому секторах (середнє та велике будівництво, виробництво металоконструкцій, великі майстерні, автогосподарства та ін).
Дякуючи простоті в налаштуванні, високій потужності та малим масогабаритним характеристикам, апарат забезпечує комфорт та легкість в експлуатації.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Зварювальний апарат
- Ремінь для перенесення на плечі
- Мідний кабель (3 м) з електродотримачем Abicor Binzel DE2300
- Мідний кабель (3 м) с клемою "маса" Abicor Binzel МК300
- Фірмовий гофрокороб PATON™
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Номинальная потребляемая мощность | 11 кВА |
| Напряжение холостого хода | 80 В |
| Страна производитель | Украина |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 2 мм |
| Вес | 9.8 кг |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Минимальный сварочный ток | 50 А |
| Степень защиты IP | 33 |
| Номинальный сварочный ток | 350 А |
| Максимальный сварочный ток | 350 А |
| Производитель | Патон |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 6 мм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 335 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Длина | 390 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 999 ₴


