ОПИС ТОВАРУ
Цифровий зварювальний інвертор PATON PRO-270-400V - це промисловий апарат, призначений для ручного дугового зварювання (РДЗ «MMA»), аргонодугового (АРГ «TIG») і напівавтоматичного зварювання (НА «MIG/MAG»), в середовищі захисних газів і сумішей. Переваги апарату PATON PRO-270-400V полягають в повністю цифровому способі управління. Завдяки РК-дисплею апарат зручно налаштовувати під будь-яке завдання. Серія зварювальних апаратів «Professional» спрямована на використання в промисловій сфері, з можливістю додаткових регулювань. PRO-270-400V забезпечує фактично безперервну тривалість навантаження на номінальному струмі до 270А, що надає можливість працювати будь-якими електродами діаметром до 6 мм (включаючи тугоплавкі), а також для напівавтоматичного зварювання суцільним дротом діаметром до 1,2 мм.
В модель PRO-270-400V вбудований блок зниження напруги холостого ходу в режимі РДС «MMA» для забезпечення безпечної експлуатації у важких умовах та блок захисту від зниженої напруги і від короткочасної підвищеної напруги для підвищення надійності апарату. У комплекті з апаратом PATON PRO-270-400V передбачені надійні аксесуари від німецького виробника ABICOR BINZEL.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Зварювальний апарат
- Ремінь для перенесення на плечі
- Мідний кабель (3 м) з електродотримачем Abicor Binzel DE2300
- Мідний кабель (3 м) с клемою "маса" Abicor Binzel МК300
- Фірмовий гофрокороб PATON™
- Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Номинальная потребляемая мощность | 8 кВА |
| Напряжение холостого хода | 12 В |
| Страна производитель | Украина |
| Напряжение питания | 380 В |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Вес | 10.5 кг |
| Минимальный сварочный ток | 14 А |
| Степень защиты IP | 33 |
| Номинальный сварочный ток | 270 А |
| Максимальный сварочный ток | 270 А |
| Производитель | Патон |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 6 мм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 332 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Длина | 388 мм |
- Цена: 23 599 ₴





