Опис товару
Цифровий інверторний напівавтомат PATON StandardMIG-250 – це апарат однокорпусного типу виконання, призначений для напівавтоматичного зварювання (НА «MIG/MAG»), ручного дугового зварювання (РДС «MMA»), аргонодугового зварювання (АРГ «TIG») постійним струмом в середовищі захисних газів і сумішей. В апараті StandardMIG-250 реалізований повністю цифровий спосіб управління, за рахунок чого забезпечуються його багатофункціональність і широкі можливості в точному налаштуванні режимів зварювання. Номінальний струм до 250А дає можливість працювати будь-якими електродами діаметром від 1,6 мм до 6 мм (легкоплавкі) і суцільним зварювальним дротом діаметром від 0,6 мм до 1,2 мм. Окремий закритий відсік для зварювального дроту підвищує його захист від пилу та інших забруднень.
Апарат має функцію синергетичного керування в імпульсному режимі, яка автоматично підбирає оптимальні параметри зварювання та забезпечує стабільну дугу і високу якість зварного шва.
PATON StandardMIG-250 обладнаний якісним металевим механізмом подачі дроту з потужним герметичним двигуном, а універсальний роз'єм KZ-2 типу "ЄВРО" дозволяє підключати зварювальні пальники від широкого ряду виробників. Модель StandardMIG-250, в поєднанні з високою потужністю і продуктивністю, має невелику вагу і габаритні розміри. А завдяки РК-екранам апарат легко і зручно налаштувати під вирішення будь-якої задачі. Апарат комплектується якісними аксесуарами від компанії ABICOR BINZEL, які дозволяють відразу почати працювати в режимах MIG/MAG та MMA.
- Зварювальний апарат
- Ремінь для перенесення на плечі
- Мідний кабель (3 м) з електродотримачем Abicor Binzel DE2300
- Мідний кабель (3 м) с клемою "маса" Abicor Binzel МК300
- Фірмовий гофрокороб PATON™
- Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Номинальная потребляемая мощность | 16 кВА |
| Страна производитель | Украина |
| Напряжение питания | 380 В |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Вес | 10.9 кг |
| Минимальный сварочный ток | 15 А |
| Степень защиты IP | 33 |
| Номинальный сварочный ток | 350 А |
| Максимальный сварочный ток | 350 А |
| Производитель | Патон |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 6 мм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 332 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Длина | 388 мм |
- Цена: 33 199 ₴





