Hugong Extreme 160 III - малогабаритний зварювальний інвертор для ручного дугового зварювання і наплавлення покритим електродом ММА на постійному струмі DC виробів із чавуну, маловуглецевої і середньовуглицевої, хромової, марганцевистої легованої сталі, кольорових металів і ін. Полегшені, міцні передні і задні панелі в поєднанні з металевим корпусом роблять цей апарат легким, а малі габарити ідеально підходять для зварювання у важкодоступних місцях, на висоті, у всіх просторових положеннях. Додаткові функції: гарячий старт, форсування дуги, захист від залипання - роблять цей апарат простим у використанні навіть для початківця зварника.
Переваги зварювального інвертора Hugong Extreme 160:
- Ударостійкий корпус з комбінованих матеріалів;
- Цифрова індикація зварювального струму;
- Блок захисту від зниженої та підвищеної напруги мінімальне «осідання» мережі живлення;
- Простий у використанні - включи і зварюй, електроніка надійно захищена від впливу пилу і підвищеної вологості;
- Плечовий ремінь для перенесення.
Вбудовані нерегульовані функції Hugong Extreme 160:
- Гарячий старт Hot Start
- Форсаж дуги Arc Force
- Захист від залипання Anti-Stick
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hugong |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 220 В |
| Максимальный сварочный ток | 160 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение холостого хода | 68 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 6 кВА |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Продолжительность нагрузки | 40 % |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 4.9 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 102 мм |
| Длина | 176 мм |
| Высота | 315 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 300 ₴




