Технічні характеристики DWE560
| Виробник | DeWALT |
| Вага, кг | 3.66 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Діаметр диска, мм | 184 |
| Діаметр отвору, мм | 16 |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. глибина різу під кутом 45, мм | 42 |
| Макс. глибина різу під кутом 90, мм | 65 |
| Максимальний кут нахилу, град | 48 |
| Регулювання оборотів | немає |
| Споживана потужність, Вт | 1350 |
| Тип пилки | циркулярна |
| Частота обертання, об/хв | 5500 |
| Комплектація | ✔ Пильний диск SERIES 30 з 24 зубами - 1 шт ✔ Паралельний упор - 1 шт ✔ Ключ - 1 шт |
Габаритні розміри упаковки DWE560
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 370 | 330 | 230 |
Особливості DWE560
✔ DWE560 - пила циркулярна, яка оснащена зручною запатентованою системою обдування, що дозволяє видаляти тирсу і абразивний пил з лінії різу.
✔ Інструмент оснащений також портом видалення пилу з можливістю підключати до нього пилосос промислового типу.
✔ Пила сумісна з системою AirLock DEWALT, що забезпечує безпечне і надійне з’єднання з шлангом для видалення пилу.
✔ У комплекті з пилкою йде диск SERIES 30, обладнаний 24 зубами.
✔ До інструменту додається також ключ і паралельний упор.
✔ Пила невелика за вагою - всього 3,66 кг, що дозволяє використовувати її з комфортом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТЕХА |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 190 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5200 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Вес | 1 кг |
Информация для заказа
- Цена: 8 199 ₴



