ОПИС ТОВАРУ
Цифровий зварювальний інвертор PATON PRO-160 - це професійний апарат, призначений для ручного дугового зварювання (РДЗ «MMA»), аргонодугового (АРГ «TIG») і напівавтоматичного зварювання (НА «MIG/MAG»), в середовищі захисних газів і сумішей. Переваги апарату PATON PRO-160 полягають в повністю цифровому способі управління. Завдяки РК-дисплею апарат зручно налаштовувати під будь-яке завдання. Серія зварювальних апаратів «Professional» спрямована на використання в промисловій сфері, з можливістю додаткових регулювань. PRO-160 забезпечує фактично безперервну тривалість навантаження на номінальному струмі до 160А, що надає можливість працювати будь-якими електродами діаметром від 1,6 мм до 4 мм, а також для напівавтоматичного зварювання суцільним дротом діаметром до 1,0 мм.
В модель PRO-160 вбудований блок зниження напруги холостого ходу в режимі РДС «MMA» для забезпечення безпечної експлуатації у важких умовах та блок захисту від зниженої напруги і від короткочасної підвищеної напруги для підвищення надійності апарату. У комплекті з апаратом PATON PRO-160 передбачені аксесуари від німецького виробника ABICOR BINZEL, а також ударостійкий кейс, який забезпечує комфортне і безпечне транспортування.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Зварювальний апарат
- Ремінь для перенесення на плечі
- Мідний кабель (3 м) з електродотримачем Abicor Binzel DE2200
- Мідний кабель (3 м) с клемою "маса" Abicor Binzel МК300
- Фірмовий кейс PATON™
- Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Номинальная потребляемая мощность | 4 кВА |
| Напряжение холостого хода | 12 В |
| Страна производитель | Украина |
| Напряжение питания | 220 В |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Вес | 5.4 кг |
| Коэффициент полезного действия | 92 % |
| Минимальный сварочный ток | 8 А |
| Степень защиты IP | 21 |
| Номинальный сварочный ток | 160 А |
| Максимальный сварочный ток | 215 А |
| Производитель | Патон |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 330 мм |
- Цена: 14 499 ₴






