ОПИС ТОВАРУ
Цифровий інверторний напівавтомат PATON StandardMIG-250 – це апарат однокорпусного типу виконання, призначений для напівавтоматичного зварювання (НА «MIG/MAG»), ручного дугового зварювання (РДС «MMA»),аргонодугового зварювання (АРГ «TIG») постійним струмом в середовищі захисних газів і сумішей. В апараті StandardMIG-250 реалізований повністю цифровий спосіб управління, за рахунок чого забезпечуються його багатофункціональність і широкі можливості в точному налаштуванні режимів зварювання. Номінальний струм до 250А дає можливість працювати будь-якими електродами діаметром від 1,6 мм до 6 мм (легкоплавкі) і суцільним зварювальним дротом діаметром від 0,6 мм до 1,2 мм. Окремий закритий відсік для зварювального дроту підвищує його захист від пилу та інших забруднень.
PATON StandardMIG-250 обладнаний якісним металевим механізмом подачі дроту з потужним герметичним двигуном, а універсальний роз'єм KZ-2 типу ""ЄВРО"" дозволяє підключати зварювальні пальники від широкого ряду виробників. Модель StandardMIG-250, в поєднанні з високою потужністю і продуктивністю, має невелику вагу і габаритні розміри. А завдяки РК-екранам апарат легко і зручно налаштувати під вирішення будь-якої задачі. Апарат комплектується якісними аксесуарами від компанії ABICOR BINZEL, які дозволяють відразу почати працювати в режимах MIG/MAG та MMA.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Патон |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Вес | 11.5 кг |
| Степень защиты IP | 21 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальный сварочный ток | 250 А |
| Максимальный сварочный ток | 335 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 6.9 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.2 мм |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 16 м/мин |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 2 м/мин |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 5 кг |
- Цена: 27 499 ₴




