Промисловий інвертор 3 в 1 Атом I-250 MIG/MAG з просунутим цифровим управлінням з високою тривалістю роботи.
Можливість використання котушки на 15 кг і 5 кг, чотирьохроликовий механізм подачі, клеми зміни полярності, один з найбільш компактних корпусів з напівавтоматів, розрахованих на котушку 15 кг.
MMA (зварювання електродами) — до 250 А, реальний струм, великі байонетні роз'єми, розраховані на високий зварювальний струм.
MIG/MAG (зварювання дротом в середовищі газу) — до 30 вольт, регулювання індуктивності, розширені параметри зварювального процесу, перед- і постгаз, 2Т/4Т.
TIG (зварювання в середовищі аргону) — до 250 ампер, управління клапаном, режими 2Т/4Т, справжній режим підпалу TIG LIFT.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 20 кг |
| Производитель | АТОМ |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Степень защиты IP | 21 |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.2 мм |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 5.15 кг |
Информация для заказа
- Цена: 30 800 ₴








