Опис товару
Інверторний цифровий ttps://paton.ua/svarochnoe-oborudovanie/svarochnye-poluavtomaty/" target="_blank">напівавтомат PATON ProMIG-350-15-4 - це апарат для професійного використання, призначений для напівавтоматичного зварювання (НА «MIG / MAG»), ручного дугового зварювання (РДЗ «MMA»), аргонодугового зварювання (АРГ «TIG»), постійним струмом, в середовищі захисних газів і сумішей. В апараті ProMIG-350-15-4 реалізований повністю цифровий спосіб управління, за рахунок чого забезпечуються його багатофункціональність і широкі можливості в точному налаштуванні режимів зварювання. Підвищений показник тривалості навантаження на номінальному струмі до 350А, дозволяє працювати будь-якими електродами діаметром від 1,6 мм до 6 мм, а також напівавтоматичне зварювання суцільним дротом діаметром від 0,6 до 1,4 мм. Завдяки двокорпусному виконанню, джерело струму можна з легкістю відокремити від блоку подачі дроту, що значно підвищує мобільність і зручність роботи в режимах MMA і TIG.
Апарат має функцію синергетичного керування в імпульсному режимі, яка автоматично підбирає оптимальні параметри зварювання та забезпечує стабільну дугу і високу якість зварного шва.
PATON ProMIG-350-15-4 обладнаний якісним металевим 4-х роликовим механізмом подачі дроту з потужним герметичним двигуном, а універсальний роз'єм KZ-2 типу "ЄВРО" дозволяє підключати зварювальні пальники від широкого ряду виробників. Потужний кронштейн під зварювальний дріт дозволяє встановлювати котушки, вагою до 15 кг. Модель ProMIG-350-15-4, в поєднанні з високою потужністю і продуктивністю, має невелику вагу і габаритні розміри. А завдяки РК-екранам апарат легко і зручно налаштувати для вирішення будь-якої задачі. Апарат комплектується якісними аксесуарами від компанії ABICOR BINZEL, які дозволяють відразу почати працювати в режимах MIG/MAG та MMA.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Зварювальний апарат
- Фірмовий гофрокороб PATON™
- Мідний кабель (5 м) з електродотримачем ABICOR BINZEL DE2500
- Мідний кабель (5 м) с клемою "маса" Abicor Binzel
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Номінальна споживана потужність | 33 кВА |
| Напруга холостого ходу | 12 В |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга живлення | 380 В |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Вага | 22.5 кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 15 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Номінальний зварювальний струм | 500 А |
| Максимальний зварювальний струм | 500 А |
| Виробник | Патон |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 6 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 386 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 510 мм |
- Ціна: 60 899 ₴




